|

Dorost: Výhry nad Kostelcem a Libčicemi

Přátelské utkání po nucené přestávce.

V utkání po dlouhé pauze jsme v prvním poločase přehrávali a dokázali jsme si vytvořit slibný náskok do druhého poločasu.

Ten nás však po prostřídání nezastihl v úplně dobré pohodě a soupeř několikrát zle zahrozil. Třetí branka padla až asi deset minut před koncem a stanovila tak konečný výsledek.

Sokol Libiš – Labský Kostelec 3:0 (2:0)

Branky: Bušínský, Balog, Čepec.

Škrna – Málek (Vorel), Plaček, Hovorka (Korbel), Fendrych – Hvězda (Srch), Čepec, Kubíček, Rezner – Balog (Horák), Bušínský (Tůma).

Druhé utkání proběhlo na krásném hřišti Libčic a mělo úplně jiný náboj než naše první utkání. Soupeř hrající 1A .třídu skupinu A zpočátku zalezl a nám se podařilo několik slibných akci, ale výborný brankář domácich držel čisté konto.

Po 15 minutách se osmělili domácí a po naší chybě to bylo 1:0. Domácí ožili a netrvalo dlouho, a po druhé chybě našich obránců svitilo na ukazateli skóre 2:0.

Přehodili jsme Kubíčka s Bušínským a začali jsme se více tlačit na soupeřovu branku. Po střele Baloga si odražený míč našel Bušinský a snížil. Druhá branka padla po spolupráci Hovorka, Čepec, Bušinský. Posledně jmenovaný nedal brankáři šanci.

Do druhého poločasu jsme zkusili i ostatní kluky z lavičky. Chtěli jsme utkání vyhrát a Hovorka z Čepcem ve středu pole stále více posílali do slibných situaci Reznera a Baloga. V 55. minutě Balog proměnil vyloženou šanci, která přišla po úniku Reznera.

V 57 minutě však z trestného kopu znovu srovnali skóre. Poté však přišly dvě branky Hovorky, hlavně ta druhá po rohovém kopu Baloga stála za to. V 70. minutě jsme ještě zkusili jiné rozestavení s Mundlem ve středu záložní řady a vzadu zkoušeli Bušínského.

V závěru se do dvou slibných šancí dostal Horák, ale trefil jen tyč a na podruhé vysoko přestřelil. Útkání splnilo naše očekávání.

K dalšímu utkání zajíždíme na FC Mělník ,který hraje krajský přebor.

SK Libčice – Sokol Libiš 3:5 (2:2)

Branky: 2x Hovorka, 2x Bušínský, Balog.

Škrna – Srch (Tůma), Mundl, Plaček, Fendrych – Bušínský, Kubíček, Hovorka (Vorel), Rezner – Balog (Horák), Čepec (Kašpárek)