|

Dorost: Zeleneč – Libiš 1:0 (1:0)

Sestava: Čerešna – Kohout, Buzek, Bubeníček/45.min/Hrubý, Sus – Havlík/69.min-Rác/, Fajt, Obrajtr, Soukup – Bláha, Chládek
K dnešnímu utkání jsme zajížděli  na půdu lídra soutěže, který jen tak body nerozdává. Do utkání jsme vstoupili s patřičným respektem a v páté minutě už svítilo na ukazateli skóre 1:0. Po chybě naší dvojice Bubeníček, Kohout se po levé straně protáhl domácí útočník a střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Domácí i nadále předváděli hezké kombinační akce zakončené střelbou, která však končila mimo branku nebo v náručí našeho brankáře. Ve 20 minutě Chládek hezky našel Bláhu, ale ten dobře se vyvíjející akci nedal. Netrvalo dlouho a Čerešna nás podržel, když chytil sólo domácího útočníka. V 35 minutě se hezky ve středu hřiště uvolnil Fajt, jeho lob našel Bláhu, který ve vyložené šancí ani nadvakrát neproměnil. Ke konci poločasu jsme museli střídat Bubeníčka, který si obnovil zranění. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nebudeme napadat rozehrávku soupeře a čekat na svoji šanci. Domácí měli i nadále více ze hry, ale jejich akce končily u dobře hrající stoperské dvojice Buzek, Sus. V 60 minutě se na hranici velkého vápna uvolnil smolař dnešního utkání Bláha, obešel i brankáře, ale jeho pomalou střelu domácí vykopávali z brankové čáry. V dalších minutách domácí znovu několikrát pohrozili, ale ani oni nebyli v koncovce úspěšní. V závěru jsme ještě pohrozili z kopaček Suse a Fajta, ale bohužel nepřesně.