Dorost: Zeleneč – Libiš 1:3

Po dvou vysokých prohrách jsme zajížděli na hřiště Zelenče, která hraje v horní polovině tabulky a doma moc body nerozdává. Do utkání nemohli zasáhnout Jorik, Brabec, Horký, ale už se uzdravil Loš. Domácí tým začal ihned tlakem, ale naše obrana zdárně odvracela nebezpečné akce ze stran hřiště.

Ve 27. minutě se dostal k míči po prostrčení Hrubého Miškovský a ve skrumáži se nezištně otočil a dal první branku. V 35. minutě zatrnulo po ostrém zákroku stopera Zelenče na Luboše Borče, ale naštěstí vše dobře dopadlo. V 39. minutě nás podržel Jirka Uher, který vytáhnul konečky prstů zakončení Pelanta na roh.

Ve 42. minutě utekl Zámečník, ale jeho zblokovaná střela skončila v náruči domácího brankáře. V 52. minutě se nám povedla hezká akce na jejímž konci byl Tony Miškovský a dal druhou branku.

Domácí tým nesložil zbraně a nadále zaměstnával naší obranu. V 67. minutě ale utekl Miškovský a podél brankáře skóroval po třetí. V 75. minutě jsme měli štěstí, když po střele Pelanta zazvonilo břevno. V 82. minutě se už Pelant nemýlil a dal první branku. Zelenečtí ještě zlobili, ale vítězství jsme si již vzít nenechali.

Na slovíčko se střelcem Tonym Miškovským.

„Trenér mi před utkáním řekl, že není spokojen s výkonem ve dvou posledních dvou utkáních, tak jsem rád, že mi to vyšlo a protrhnul jsem dvouzápasový pust. Musím hlavně pochválit kluky, že nic nevypustili a táhli za jeden provaz.“

Slova trenéra:

„Na utkání se mi líbilo semknutí celého týmu (i lavička byla na nohou). Byl bych hrozně rád, abychom to přenesli i do dalších zápasů.“

SK Zeleneč : Sokol Libiš  1:3 /0:1/

Branky: 27., 52. a 67. Miškovský.

Sestava: Uher – Loš (Málek), Labounek, Barták, Borč – Tvrdek (Kučera), Hrubý, Srch, Kusko (Pacholík) – Miškovský (Kročák), Zámečník (Klicpera).