Dorost – zimní příprava: FK Ďáblice – Libiš 2:2

V sobotu jsme sehráli přátelské utkání na hřišti Ďáblic. Naše zimní příprava začala 10. ledna a do utkání jsme šli s 19 členným kádrem.

Do utkání jsme vstoupili s velkou chutí a udávali jsme prvních třicet minut tempo. V rozmezí deseti minut se nám podařilo vstřelit dvě branky. Postaral se o ně v prvním poločase s chutí hrající Málek.

Mohli jsme vstřelit ještě další, ale zámečník s Miškovským byli v koncovce nedůrazní. Ke konci poločasu vstřelil soupeře kontaktní branku a začal být stále nebezpečnější. Ve druhém poločase jsme vystřídali sedm hráčů a soupeř, musím říci, nás začal přehrávat.

Výsledkem byla i vyrovnávací, dosti laciná, branka. Ke konci nás zachránilo ještě břevno.

Trenér Michal Panocha

FK Ďáblice – TJ Sokol Libiš 2:2 (1:2)

Branky: 2x Málek.

Sestava: Jorik – Klicpera (Maršík), Barták, Labounek, Borč (Kročák) – Kusko (Brabec), Hrubý (Šandor), Srch (Tvrdý), Málek (Blechta) – Zámečník (Pacholík), Miškovský (Novák).