| |

Dorost – zimní příprava: Velvary – Libiš 7:0

Druhé přátelské utkání a velmi dobrý výkon domácího týmu, tak bych charakterizoval sobotní utkání. Tak jako minulý týden jsme měli dobrý vstup do utkání a vytvořili si i slibné příležitosti – Zámečník, Hrubý.

Ve 25. minutě jsme chybovali ve středu obrany a domácí vstřelili první branku.  Ve 27. minutě se nám zranil do té doby velmi dobře hrající Hrubý (zlomená klíční kost) a domácí prostřídali 7 hráčů. Ve 32. minutě jsme špatně vyřešili situaci z levé strany a domácí dali druhou branku. Dvě minuty před koncem poločasu předvedli krásnou kombinační akci středem hřiště a bylo 3:0.

O poločase jsme ještě museli střídat Zámečníka (koleno), Málka (kotník). Domácí tým pokračoval v dobrém výkonu a nasázel nám ještě čtyři branky. Do šaten musel předčasně ještě zraněný Blechta.

Bylo hrozně znát, že domácí tým trénuje na velké umělce a ukázal nám velkou sehranost a důraz v osobních soubojích. Ve čtvrtek máme odjet na soustředění tak doufám, že se alespoň tři zranění hráči dají dohromady.

FK Velvary – Sokol Libiš 7:0 (3:0)

Sestava: Jorik – Klicpera, Barták, Málek, Borč – Zámečník, Hrubý, Srch (Tvrdek), Kusko (Šandor), Brabec – Miškovský (Novák), Kročák (Pacholík), Blechta.