Info k turnaji Mini Star, pořadatel TJ Sokol Libiš, Neděle 9.4.2017

V neděli 9.4. přivítá Libiš první turnaj seriálu Mini Star. Turnaje se zúčastní Český Brod, Vyžlovka, Běchovice, Radošovice, Praga a domácí Libiš. Výkop turnaje je v 10:00 ráno. Hraje se na hřišti TJ Sokol Libiš. Adresa je: Školní 492/6, Libiš, vedle zákl. školy, mapka. V hlavní budově jsou šatny pro hráče. Je zde také občerstvení pro rodiče. Děti i trenéři budou mít připravené dobroty od našich maminek, které budou volně k dispozici. Systém turnaje zůstává stejný. Každý zápas se hraje na 1 x 15 minut míčem číslo 3, aut se vhazuje, malá domů se smí atd. 2 x rozhodčí máme zajištěné. Každý hráč dostane na konci turnaje za své výkony medaili a nějakou dobrotu. První tři mužstva dostanou medaile zlaté, stříbrné a bronzové dle umístění + každý pohár za týmové umístění. K tomu budeme vyhlašovat individuální ceny pro nejlepšího střelce, brankáře i hráče turnaje. Za trenéry Marcela Křížová (tel. 774 718 338)

Trenéři:
Michal Krejčí 730688066