Informace z jednání vedení fotbalového klubu

Na základě stále se množících „zaručených zpráv“ se dnes sešlo vedení fotbalového klubu TJ Sokol Libiš. Na této schůzce se všichni vzájemně ubezpečili, že udělají vše pro zajištění chodu všech současných týmů fotbalového klubu i v nadcházejícím soutěžním ročníku.

Rádi bychom tímto své příznivce ubezpečili, že současné vedení fotbalového klubu, včetně zástupců A-týmu, B-týmu i mládežnických kategorií, nyní pracují společně. Jednotně se nyní snažíme zajistit co nejlepší podmínky pro naše hráče, trenéry, ale i fanoušky TJ Sokol Libiš a to již před zahájením soutěžního ročníku 2024/2025.

********************

Jednání se zúčastnili: vedení fotbalového klubu, zástupce výboru TJ, zástupce A-týmu, zástupce B-týmu, šéftrenér mládeže