Libiš se HÝBE :)

Ahoj Libišáci,

v tomto nepříjemném čase, kdy nemůžeme trénovat a hrát, jsme se rozhodli udělat něco zábavného pro naše děti (i dospělé). Připravili jsme iniciativu „LIBIŠ SE HÝBE“ 👍

-Natočte video nebo pošlete fotku jak cvičíte doma, ideálně v oblečení TJ Sokol Libiš.
– Dělat můžete třeba dřepy, kliky, sed-lehy, trénovat kličky doma v chodbě – hlavně opatrně, ať něco nerozbijete (inspirace budeme zveřejňovat na Facebooku).
– Fotky a videa můžete posílat na Facebookový messenger TJ Sokol Libiš, do Directu na instagramu „tj_sokol_libis“ nebo přímo na mail tjsokollibis@email.cz.
– Vše zveřejníme na našich sociálních sítích FB, Instagram
– nejlepší fotky a videa odměníme libišskými předměty
– video ať není delší než 30 vteřin
– k videu nebo fotce pošlete krátké info, z jaké věkové kategorie jste a popis vašeho cvičení

Mějte se pěkně v těchto složitých časech a věřím, že se brzy uvidíme na hřišti v Libiši ⚽️.

Filip Mírek – vedoucí mládeže