Libišáci došli na Nou Camp do Barcelony

Do Barcelony jsme došli za 1 týden. Dokonce jsme ušli přes 400km navíc. Skvělá práce a velké poděkování patří všem členům a příznivcům našeho klubu.


Doba fotbalu moc nepřeje a tak jsme pro libišské fotbalisty připravili výzvu v podobě cesty na slavný stadion Nou Camp do Barcelony. Smyslem této výzvy je být i v této době sportovně aktivní. Do výzvy se může zapojit jakýkoliv aktivní fotbalista TJ Sokol Libiš, ale i rodič či fanda našeho klubu. Každý za sebe tak může přispět do kolektivní výzvy našeho klubu.


„Spolu to zvládneme“


Jak se zapojit?

Každý může posílat výsledky svému trenérovi, který si je zapíše a následně pošle k registraci do výzvy. Ideální si výsledky zaznamenávat na jakoukoliv aplikaci chytrých hodinek, telefonů a jiných zařízeních. Příspěvky jednotlivých kategorií budou pravidelně aktualizovány na našich stránkách a na sociálních sítích budeme zvěřejňovat aktuální mapku, kam jsme došli jako tým TJ Sokol Libiš.

Souhrn povolený sportovních aktivit:

  • Běh
  • Chůze
  • Kolo
  • Běžky
  • Koloběžka
  • Brusle

TJ Sokol Libiš cestuje na Nou Camp

  kilometry k datu (včetně)
trenéři 241,4 07.03.2021
A- tým 207,0
B- tým 201,5
Dorost 184,7
Starší žáci 97,0
Mladší žáci 90,4
Starší přípravka 285,3
Mladší přípravka 40,6
Minipřípravka 184,5
fanoušci klubu 507,6
   
CELKEM 2040,00 km
Reklama