Libišská přípravka: Stanový tábor 2019

8.7. až 10.7. proběhne stanový tábor pro fotbalové přípravky sokola Libiš. Celé to bude věrná kopie let minulých. V pondělí 8.7. cca od 10,00 do 12,30 budou přivážet rodiče či osoby jinak blízké ratolesti věkově od 5 let po 9 let u chlapců a 18 let u dívek  na 3-denní pobyt ve stanovém táboře. Stany můžete mít vlastní ale lépe dohodnuté společné, nejlépe 1 jurtu pro všechny..

Program by měl zahrnout zejména fotbalovou průpravu neb jsme fotbalisti, ale i kultúrou může být člověk živ. Proto máme v plánu společnou akci s dětmi libišských hasičů. Třeba náhodně vybrané a nečekaně zapálené auto na parkovišti, které se děti snaží samozřejmě pod dozorem zkušených matadorů uhasit v co nejrychlejším čase hlavně proto, aby neshořela i jiná auta. Pokud se zadaří, tak si opečeme společně vuřty a v komisi vyhodnotíme, které děti přesuneme z fotbalu k proudnici a naopak.

Úterý jedeme autobusem na výlet na Říp, ti co vylezou až na horu se mohou kochat Českou krajinou, kterou nám praotec Čech vybral za vlast (když už nedošel lenoch na Rýn). Děti, které se z výletu vrátí, se večer projdou na letiště leteckých modelářů, kde nám mistři oboru předvedou nádherné modely letadel, akrobacii s nimi a řeknou nám spoustu zajímavostí. S modely, které Vaše děti nerozbijou, se na závěr vyfotíme..

Středa dopo jdeme polňačkou do Obříství (doufám, že letos už konečně trefíme ) na exkursi v rostlinářském podniku  Arbo – Eko.. Svezeme se na valníčku za traktůrkem po celém areálu a sám se těším na poučné vyprávění průvodce zejména na záhonech s konopím (proto ať mají děti sebou ve výbavě batůžky!!!). No a v poledne poslední oběd, bourání stanů, třídění do té doby společného oblečení a odjezd domů (pokud někdo nenajde svého, nezmatkujte, do pátku jsme to vždy vyřešili, většinou byly děti ještě v Arbo-eku).

Tak z popisu jste poznali, že se není čeho obávat. Zkušení trenéři, kteří tam budou znáte. Pavel Labounek, zvaný indiánská babička celé 3 dny nespí, obchází stany a zabavuje cigarety, alkohol, mobily a počítače. Vše vrátíme na konci školního roku, pokud zastavárna nebude jiného názoru. Míla Franz ten stanuje od dob, kdy ještě stany nebyly a celé 3 dny hlídkuje v místním výčepu, aby nám tam děti neudělali sekeru. Moje osoba pak de facto zařídí zbytek pobytu, takže pohoda, klídek, tabáček…

Výbava: spacák, baťůžek!! a lahev na pití, ostatní je na vás. Pozor na hygienu, po celé 3 dny probíhá soutěž „mýdlo je můj nepřítel“ a pro jistotu zamkneme umývárky.
Toliko k organizaci. Celé vás to bude stát 5 půllitrovek rumu, to znamená 700,- Kč na všechny snídaně, svačiny, obědy, svačiny, večeře, svačiny, pitný režim a výlet. Platba při předání dítěte (u dívek náctiletých jsou výrazné slevy). Dotazy na místě nebo 603 968 370.  Standa Míšek