Mini přípravka: 1. místo na halovém turnaji v Neratovicích

„Po turnajové sobotě jsme si s naší mini přípravkou zopakovali turnajový den i v neděli a zúčastnili jsme se halového turnaje v Neratovicích. Turnaje v Neratovicích se vyznačují tím, že se hraje systémem 3+0 na 4 branky, a tak je to pro nás vždy změna, ale také dobrá příležitost si v klidu nacvičit formace a kombinace, které můžeme následně použít v náročnějších zápasech a turnajích. V některých případech se to sice jeví jako nemožný úkol, protože gól po prokličkování celého hřiště je přece to nej, ale prvních pár minut každého zápasu děti dodržovaly to, co jsme si před zápasem řekli, než se to strhlo 🙂

Děti musím pochválit, že se nepřizpůsobili soupeřově hře a neběhali všechny jen za míčem, ale držely formaci a dokázaly po získání míče přenést hru před druhou soupeřovu branku, což, musím uznat, jsme dokázaly asi jako jediný tým na turnaji.

Je vidět, že děti nad hrou víc přemýšlí a začíná se to odrážet i na předváděné hře. V základní skupině jsme postupně porazili Pšovku 9:2, Kojetice2 6:3 a Neratovice 6:3. Na závěr jsme se tak ve finále utkali s vítězem druhé skupiny – Kojetice1 – a zakončili jsme turnaj vítězně. Děti musím pochválit za výkon i snahu a rodiče za podporu, která se nám dostávala po celý průběh turnaje.“

Peter Chorvát