Mini přípravka: Třetí místo na turnaji v Kolodějích

V sobotu 4. února jsme se zúčastnili turnaje v Kolodějích. Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev a hrálo se každý s každým po dobu 20 minut. V prvním zápase jsme nastoupili proti Bohemians a už podle soupeře jsem očekával těžký zápas, a tak jsme chtěli hrát na jistotu (brankář neopouští branku). Soupeř naopak hrál s brankářem, který se aktivně zapojoval do hry, aby tak docházelo k přečíslení. Toho jsme dokázali využít při rychlých protiútocích. V zápase jsme dokázali skórovat sedmkrát, ale jeden gól nám bohužel nebyl uznán a zápas skončil remízou 6:6.

V následujících zápasech jsme porazili AFK Slavoj Podolí 8:2 a FK Kohouti Rokycany 10:2. Na poslední zápas jsme nastoupili proti SK Roudnice a pro vítězství v turnaji jsme museli vyhrát. Bohužel tento zápas nepatřil k našim nejlepším. Na dětech se už projevovala únava, která až přerůstala do občasného nezájmu o hru, jako když jsme soupeře stojícího jen pár centimetrů od nás nechali bez větších problémů odehrát balón nebo nám dát gól. Zápas jsme prohráli 5:10 a celkově jsme na turnaji obsadili 3. místo. Druhé místo nám uniklo pouze o skóre.

Turnaj patřil co se soupeřů týče k těm těžším, ale bylo vidět, že děti dokázaly i v této konkurenci odehrát kvalitní zápasy. Opět musím poděkovat rodičům za podporu a dětem za výkon.

Peter Chorvát, trenér.