|

Mini přípravka: Vítězství na turnaji v Běchovicích

První prosincovou sobotu se naše mini přípravka zúčastnila halového turnaje v Běchovicích, který vyhrála díky vítězstvím ve všech čtyřech zápasech.

„V sobotu 3. 12. 2022 jsme se zúčastnili našeho prvního halového turnaje v této sezóně – Mikulášského turnaje v Běchovicích. Turnaje se zúčastnily kluby hrající turnaje MINISTAR i v jiných skupinách, a tak to pro nás bylo dobré porovnání úrovně kvality soupeřů do jarní části této soutěže.

Před turnajem ve mně panovaly obavy z připravenosti našeho týmu, protože naše tréninková plocha v sokolovně v Libiši je spíše kluziště než plocha určená na fotbal, ale hned po prvním zápase to ze mě spadlo, když jsme dokázali zvítězit nad TJ Březiněves 8:1 (asi opravdu platí „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“). V dalších zápasech jsme dokázali porazit Dolní Počernice2 4:1, Běchovice 7:0 a nakonec Dolní Počernice1 5:2.

Děti musím pochválit za přístup, protože opravdu makali a stejně jako na trénincích, tak i na turnajích je vidět neuvěřitelná chuť vítězit.“

Peter Chorvát