Mladší přípravka: Prohra s Beřkovicemi, příprava s Neratovicemi

„V neděli 24. září k nám zavítal dlouho očekávaný soupeř, na kterého jsme se těšili. Horní Beřkovice, stejně jako my, zatím neprohrály, a tak jsme očekávali konečně náročný zápas, který už jsme dlouho potřebovali. Zápas jsme odehráli v našem standardním rozestavení 1-2-1.

Ukázala se znovu naše útočná síla, ale zároveň jsme zjistili, že hra v obranné fázi nám nejde tak, jak bychom potřebovali. Z posledních zápasů jsme byli nastaveni pouze na útočení bez potřeby velkého bránění, a tak se stalo, že jediný hráč soupeře nám dokázal vstřelil snad dvanáct gólů. Zápas skončil těsnou prohrou 19:20.“

„Hned následující den po zápase s Beřkovicemi jsme doma přivítali Neratovice, ročník 2015. Z předcházejícího zápasu jsme se poučitli a začali jsme při ztrátě míče okamžitě přistupovat k volným hráčům. Sice ne vždy se nám to dařilo na 100%, ale už bylo vidět, že začínáme víc vnímat situaci na hřišti.

V zápase jsme dokázali splnit téměř vše, co jsme si před zápasem řekli. Zápas jsme sice prohráli, ale i tak splnil účel, který jsme od něho očekávali. Za výkon v tomto zápase musím děti pochválit.“

Trenér Peter Chorvát