| |

Mladší přípravka: Pšovka Mělník „C“ – Libiš 8:15

V pondělí jsme odehráli odložený zápas na hřišti Pšovky Mělník. Oproti minulému roku jsme se rozhodli hrát více útočně a změnili jsme taktiku z 2-2 na 1-2-1 tak, že brankář aktivně podporuje hráče v poli.

Prvních patnáct minut se nám dařilo výborně a dokázali jsme vsítit pět gólů a nespočet šancí zahodit. Dalo by se říct, že soupeř neměl šanci. Bohužel tak, jak jsme získali přesvědčení, že zápas budu v naší režii, tak nás toto přesvědčení zase v dalších patnácti minutách rychle přešlo.

Dařilo se nám hrát stále útočně a dostávat se před soupeřovu branku, ale koncovka byla bídná. Místo to, abychom si hru ulehčili, tak jsme přestali přihrávat a snažili se přeběhnout celé hřiště ve stylu, že každý chce dát gól.

Jak zápas pokračoval, opadala naše iniciativa a snaha nad hrou přemýšlet. Hra se změnila v rugby a přetlačování se soupeřem.

Zápas jsme sice vyhráli 15:8, ale na dětech je vidět obrovský pokles výkonnosti oproti minulému roku.