Mladší přípravka: Šesté místo na turnaji v Dolních Břežanech

V sobotu 13. ledna 2024 jsme se zúčastnili turnaje pro ročník 2016 v Dolních Břežanech. Podle našich výsledků z turnajů v posledních měsících bylo viditelné, že na každý turnaj, na kterém dokážeme „zabodovat“, vychází turnaj, který absolutně nezvládneme.

A to se potvrdilo i tentokrát. Už v prvním zápase jsme strávili na soupeřově polovině asi 70% času, stříleli jsme jako o život, ale vždy do brankáře, nebo mimo. Z toho soupeře se dostal před naši branku minimálně, ale když už se dostal, tak to byl gól. Z jeho pěti střel čtyři skončily v síti a zápas jsme prohráli 3:4.

Druhý zápas jsme vyhráli a do třetího jsme šli s naději, že uhrajeme dobrý výsledek. V třetím zápase jsme doslova nechali soupeře vstřelit pět gólů. Sice jsme na začátku vyhrávali, ale následně náš brankář čtyřikrát přihrál soupeři před branku na nohu a popáté náš obránce přihrával brankáři, ale úplně to netrefil a míč skončil na noze soupeře, který nám bez problémů dal gól do prázdné branky. Zápas jsme prohráli 3:5.

Další dva zápasy se nesly v podobném duchu, a tak jsme na turnaji obsadili 6. místo.

V každém zápase jsme byli lepší i přes to, že někteří hráči to nebrali úplně vážně a snahu si nechali asi doma. Každopádně děkuji rodičům za podporu a některým dětem za snahu.

Trenér Peter Chorvát