Mladší přípravka: únorový turnaj v Neratovicích

V neděli 4. února jsme se zúčastnili turnaje ve sportovní hale v Neratovicích. Z pěti odehraných zápasů jsme dva vyhráli, dva prohráli a jeden remizovali.

Dovolím si říct, že v každém zápase jsme byli lepší. Míč jsme měli na nohách častěji, ale prostě stále nám chybí dobrá koncovka a nedokážeme potrestat chyby soupeře. Na druhou stranu mi přijde, že co soupeř vystřelí na branku, to tam nějak spadne.

Příkladem je poslední zápas s Neratovicemi, kdy většinu zápasu jsme dokázali vést 2:0, na jejich půlce jsme si udělali piknik, ale potom jsme dvakrát během třiceti sekund nepřistoupili k hráčům a samozřejmě nás potrestali a zápas skončil 2:2.

Fotbal se hrál v neděli opravdu krásný a je vidět, že jak děti, tak i rodiče a trenéři si to víc a víc užívají. Děkuji dětem za snahu a rodičům za podporu.

Trenér Peter Chorvát.