| |

Mladší přípravka: Vítězství na turnaji v Braníku

V sobotu 6. ledna 2024 jsme odehráli náš první turnaj v novém kalendářním roce. Ten se hrál na umělé trávě v nafukovací hale v centru Hamr Braník. Na turnaj jsme nešli s velkými očekáváními hlavně proto, že turnaj byl pro ročník 2015 a náš tým byl složený převážně z dětí ročníku 2016.

Turnaj jsme zahájili proti Sportovní akademii Kladno, kterou jsme porazili 3:0 a soupeře jsme k ničemu nepustili. Sami jsme ještě dost šancí zahodili. Následně jsme odehráli tři infarktové zápasy proti Avia Čakovice, Slovan Lysá a AFK Sadská. Všechny tři soupeře jsme zdolali vždy 1:0.

V zápase proti Sadské, který byl rozhodující pro umístění asi tří týmů, jsme dokázali ustát tlak, i když téměř celá hala fandila soupeři (kromě našich rodičů samozřejmě), a udrželi jsme jednogólové vedení.

V posledním zápase jsme vstřelili tři góly a tím jsme si pojistili celkové vítězství v turnaji.

Děti musím pochválit za výkon a doufám, že ho zopakujeme i v dalším turnaji. Zároveň chci poděkovat i rodičům za podporu.

Trenér Peter Chorvát