| |

Mladší přípravka: Vítězství nad Pšovkou „C“

V neděli 8. října jsme odehráli doma zápas proti Pšovce „C“, měli jsme opět problém poskládat tým, a to ještě v den zápasu přišla jedna omluvenka z důvodu nemoci. Šanci tím pádem dostali i hráči, kteří s námi na zápase ještě nebyli.

Opět jsme hráli v rozestavení 2-2 s brankářem zapojujícím se do hry. Prvních 30 minut bylo v naší režii a dokázali jsme vstřelit za tuto dobu 8 gólů a nespočet šancí zahodit. Následujících 30 minut už bylo vidět, že jsme v naší hře polevili. Začali jsme kazit přihrávky a před brankou jsme zbytečně dlouho přemýšleli, a tak soupeř dokážal postupně dotahovat skóre.

Každopádně tento zápas nám také ukázal, že zkušenejší hráči dokážou podržet ty méně zkušené, což nám dá šanci postupně je zapracovávat do našeho stylu hry, kdy neběháme za míče všichni jako ovce, ale snažíme se nad hrou i přemýšlet, držet určené pozice, napadat soupeře efektivně, kdy přihrát a kdy jít do kličky atd.

Děti musím pochválit za bojovnost a rodiče za podporu, které se nám opět dostalo.