Mladší přípravka: Zápasy s Kojeticemi, Tišicemi a Mělníkem

Ve čtvrtek odehrály naše „2016tky“ přátelský zápas proti Kojeticím (ročník 2015). V zápase se oběma mužstvům podařilo nastřílet dost gólů, ale vítězně jsme z něho vyšli nakonec my, i když nás výkon se přizpůsobil soupeři a hráli jsme pouze to, co jsme potřebovali.

Kojetice – Libiš 16:22.

Následující den jsme hráli přátelský zápas v Tišicích, na který jsme šli úplně všichni. Na dvou hřištích rozdělených podle výkonnosti jsme odehráli po dlouhé době velmi kvalitní zápasy, na které byla radost se dívat.

Tišice A – Libiš A 9:18 | Tišice A – Libiš A 8:11

„Zápasový týden“ jsme ukončili v neděli doma proti FK Mělník 1909. Naposledy jsme zvítězili 35:1, ale zápas se nám trochu zvrtnul ve zbytečné tahání míče a přestali jsme si úplně pomáhat a přihrávat. Tento zápas jsme toto chování chtěli eliminovat a dětem jsme kladli na srdce, aby spolupracovaly. Děti si to vzaly k srdci a byla vidět krásná práce s míčem, přihrávky a akce, za které dětem patří velká pochvala.

Libiš – FK Mělník 1909 32:3