Mladší žáci: 1.místo na domácím turnaji

Realizační tým mladších žáků v čele s trenérem Filipem Mírkem a s pomocí trenérů přípravek uspořádal v neděli 3. září pod záštitou Tělovýchovné jednoty Sokola Libiš venkovní turnaj na přírodní trávě. Od devíti hodin se systémem každý s každým utkalo sedm mužstev – Admira Praha, Řepy Praha, Kralupy nad Vltavou, Uhelné sklady Praha, Střešovice Praha, Řepín a Libiš. Z vítězství na turnaji se radoval domácí tým, který předvedl nejvyrovnanější výkon ze všech týmů, čtyři zápasy vyhrál a ve dvou remizoval. O bod druhý skončil Řepín a o další bod byly třetí Uhelné Sklady Praha. Následující pořadí bylo čtvrtá Admira Praha, páté Řepy, šesté Kralupy a sedmé Střešovice. Nejlepším střelcem se stal Jakub Dvořák z Řepína, nejlepším hráčem Ivan Procházka z Uhelných Skladů Praha a nejlepším brankářem Jiří Uher z Libiše.

Gratulujeme!

Další fotky zde a zde