Mladší žáci – halový turnaj v tělocvičně Gymnázia Neratovice – 5. místo

Po našich zkušenostech s halovými turnaji jsem byl velice překvapený, jak jsme do toho turnaje vstoupili a zároveň jsem byl zklamaný z konečného výsledku, protože po prvních dvou zápasech jsem byl přesvědčený, že na FINALFOUR máme. Bohužel o našem úspěchu či neúspěchu rozhodl jeden zápas a to ten poslední ve skupině s Kostelcem, kde jsme nejprve inkasovali po nepřímém kopu, kdy balon trefil našeho hráče a odrazil se mimo dosah našeho gólmana a druhý gól přišel v samém závěru z penalty. Předchozí dvě utkání, kdy jsme se nejdříve střetli s Českou Lípou a v DERBY s Neratovicemi byla velice rozdílná. V prvním zápase to bylo pouhé dobývání soupeřovi branky, kdy jsme po několika šancích vsítili pouze jeden gól. Druhé utkání bylo ozdobou Turnaje. Před utkáním jsem se snažil kluky zdravě namotivovat tím, že jsem jim řekl, že hrají proti svým spolužákům a tedy vlastně o to, kdo komu bude předhazovat výsledek ze zápasu ve třídě ještě nějaký ten den po turnaji. Zabralo to a po krásných 12 minutách jsme se rozcházeli smírně za stavu 3:3. Po zisku 4 bodu jsme skončili na 3. místě ve skupině a čekal nás boj o (pouhé) 5-6 místo. Zde jsme změřili síly se Slávií Kladno. Prvních 5 minut jsme zaspali a jednou inkasovali. Musel jsem zvýšit hlas na kluky, protože bylo několik šancí dopravit míč do prázdné brány, ale kluky jako by to nezajímalo. Poté jsme už byli pány na hřišti jen my a vsítili 4 branky v řadě. Individuální ocenění si odnesl Pavel Kubíček, který byl zvolen organizátory jako Nejlepší Hráč.