Mladší žáci: hodnocení podzimu trenérem Filipem Mündlem

Tým mladších žáků TJ Sokol Libiš se po podzimní části letošní soutěže pyšní první příčkou v tabulce. 7 UTKÁNÍ = 18 BODŮ = 1 MÍSTO. Více než pohled na tabulku mě ale těší hra, kterou se prezentujeme. Zúročujeme zkušenosti z minulého soutěžního ročníku 2015/16, kdy jsme sice prohrávali většinu zápasu, ale jak říká staré přísloví ,,Všechno zlé je pro něco dobré‘‘. Mám radost ze všech kluků, kteří za náš výběr nastupují, protože je vidět, že hrají s láskou a poctivě přistupují ke všem zápasům a tréninkům. Kdyby se nám podařilo zopakovat tyto výsledky i v jarní části soutěže a pohled na tabulku by byl po 14 kolech stejný, byla by to odměna pro všechny za jejich dřinu, úsilí a poctivost. K tomu ovšem vede ještě dlouhá cesta. Na konec chci poděkovat všem rodičům, že kluky podporují v tom, co dělají, a klubu za skvěle podmínky.

Trenér Filip Mündl

mladsi-zaci-podzim-2016