Mladší žáci: hodnocení prvních dvou zápasů na mělnické ÚMT trenérem Filipem Mündlem

Zimní liga – ÚMT Mělník

První zápase v novém roce jsem sehráli na ÚMT v Mělníce proti TJ Sokol Hrdlív. Byl jsem zvědav, jak se kluci popasují s výrazně zmrzlým terénem a jak vůbec bude vypadat profil celého zápasu. Byl jsem velmi překvapen, protože kluci nic neztratili ze svého fotbalového umu a nejvíce mě překvapil Lukáš Moravec, který vstřelil 2 góly. Soupeře jsme do výrazných akcí nepouštěli a proto jsme brali všechny body po výsledku 4:1.

Náš druhý soupeř byl SK Lukavec. Už po prvních 5 minutách bylo jasné, jak se zbytek zápasu bude odehrávat. Soupeře jsme ve všech směrech přehrávali a byl to zápas Kočka Myš. Po 60 minutách jsme odcházeli do kabin s výsledkem 9:1, kdy jedinou kaňkou zápasu byl náš inkasovaný gól v posledních 10 vteřinách zápasu.

Trenér Filip Mündl