Mladší žáci: Obříství – Libiš 0:6 (0:4)

Branky: Beneš, Šoul, Loš, Kusko, Zahálka, Plodík

Do Obříství jsme přijeli s tím, že nás tu nečeká lehký zápas, vzhledem k dosavadním výsledkům soupeře. K tomuto utkání jsme přistoupili plně koncentrovaní už od první minuty. Již v 5.minutě dal první gól Matěj Kusko, v sedmé Daniel Šoul a v osmé pak Tomáš Zahálka. Naše hra měla svou kvalitu. Kluci předváděli své dosavadní maximum a soupeře vůbec do ničeho nepustili. V 11.minutě jsme zvýšili na 4:0, z čehož byl soupeř zjevně zaskočený. První poločas jsme tak šli do kabin s dostatečným náskokem, avšak s vědomím toho, že nesmíme polevit. V druhém poločase nebyla naše hra již na takové úrovni a kluci přestali hrát kombinační fotbal, který předváděli v poločase prvním. V úvodu druhé půle nás výbornými zákroky podržel brankář Jirka Uher, který zlikvidoval několik 100% šancí soupeře. Přidali jsme však ještě dvě branky a ze hřiště tak odcházeli s pocitem dobře odvedené práce.
Tento zápas kluci předvedli kvalitní fotbal s plnou řadou pěkných kombinačních akcí. Za přístup k tomuto utkání musím všechny pochválit. Vyzdvihl bych i výkony našeho brankáře Jirky, který již třetí zápas po sobě udržel čisté konto (který brankář se může takovou statistikou pochlubit). Věřím, že takovéto zápasy klukům dávají novou chuť na sobě pracovat.