Mladší žáci: STM Čechie Kralupy/Chvatěruby B – Libiš 4:1 (2:1)

Dnes jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání na hřišti v Chvatěrubech proti soupeři STM Čechie/Chvatěruby B. Hned v tomto zápase jsme se konfrontovali se soupeřem, který měl 90% svého mužstva složen s hráčů narozených v roce 2005. Tento především výškový a fyzický rozdíl byl znát. Naši kluci cítili od začátku k soupeři příliš velký respekt. V 10.minutě jsme prohrávali 1:0. Po té měl velkou příležitost vyrovnat Dan Šoul, ale svůj samostatný nájezd lehkovážně poslal vedle branky. Ve 22.minutě jsme dostali druhý gól po rohovém kopu, kdy si golman šel pro míč, ale soupeřův útočník ho předskočil a dal hlavou branku. Ve 29.minutě se nám podařilo snížit po dalším samostatném průniku Dana Šoula, který tentokrát nezaváhal.
Do druhého poločasu jsme se kluky snažili nabádat k většímu důrazu a tvrdosti v soubojích. Bohužel k ničemu takovému kluci nesebrali odvahu a zůstali u své nedůrazné hry. Soupeř nás dalšími dvěma brankami potrestal a utkání tak skončilo 4:1. Trenér Filip Mírek