|

Muži A: ABC Braník – Libiš 2:8

K předposledním přípravnému zápasu před vypuknutím jarní sezóny 20222/23 hráči A týmu Sokola Libiš zavítali na umělý povrch v Braníku. I díky dvěma hráčům, kteří dali po třech gólech, si libišské áčko připsalo vysoké vítězství 8:2 (4:1 po prvním poločase).

Do prvního poločasu vstoupil náš tým v této sestavě: Fiala – Elysberg, Macháček, Šlehofer, Mlejnek – Ciolek, Chalupa, Trýzna, Stibora – Přibyl, Vetešník.

Ve druhém dějství už byla sestava značně pozměněna: Kundrát – Smetana, Chalupa, Mündl M., Mlejnek (Čepec) – Šlehofer, Dušek – Přibyl, Menčl, Havlíček – Jánský.

„K dispozici jsme konečně měli po všech zdravotních problémech téměř všechny hráče (zranění: Vacovský a Zimmermann, hostování: Lohoyda). Výsledkově i herně se tento přátelský zápas vydařil a splnil potřebná očekávání.“

Miroslav Kratochvíl, trenér A týmu

Střelci branek v zápase proti Braníku: Zdislav Ciolek 3x, Matyáš Jánský 3x, Vladimír Stibora 2x.

K poslednímu ostrému testu nastoupí náš tým tuto neděli 26. února 2023 od 17:15 na hřišti SC Olympia Radotín.

Reklama