|

Muži A: ČAFC Praha – Sokol Libiš 3:3 (1:0) přátelsky 30.5.2020

Na úvod přestřelka…..po 3 měsících nucené přestávky jsme si mohli konečně zahrát. Účastník 1.A třídy (5 místo) nás přivítal na svém hřišti.

A začal dobře….už v 5 min po brejku dává na 1:0. Postupně zvedáme hlavu, ale brzdí nás mnoho nepřesností v rozehrávce, zpracování míče, řešení brejkových situací ale i jejich proměňování! (Vetešník,Stibora,Přibyl…).

V druhém poločase tlačíme, soupeř hraje ze zatažené obrany na rychlé a nebezpečné protiútoky …..v 55 min po standardní situaci a odraženém míči zvyšuje na 2:0. A to nás probudilo, zvedli jsme tempo, zlepšili mezihru a mezi 60-70 jsme srovnali Duškem a Bíbou na 2:2. Tlačili jsme se za dalším gólem, ale po trestném kopu domácí opět zvyšují na 3:2. V závěru zápasu v 85 min Vetešník srovnává na 3:3.

Ukázalo nám to, že hrát po takové přestávce není jednoduché. Jednoduché ztráty, orientace na hřišti a někdy profesorský fotbal, a u některých hráčů i chuť a ochota udělat 2 kroky navíc nám chyběly…..a proto byl takový výsledek. Za týden v 10.30 hod hrajeme doma s Brandýsem n/L. Trenér Luboš Urban