|

Muži A: Česká Lípa – Libiš 3:0

Libišské áčko poslední květnovou sobotu zaznamenalo čtvrtou prohru v řadě, když prohrálo na hřišti vedoucího týmu divizní skupiny B České Lípy 0:3.

Trenér Luboš Urban mohl do zápasu využít obránce Lukáše Šlehofera, který se k týmu opět připojil po několika týdnech. Kvůli zranění ovšem už do konce sezóny nenastoupí další zraněný Matěj Mündl. Domácí se ujali vedení v desáté minutě, kdy se prosadil Matěj Vít.

Další dvě branky padly až v samém závěru, když nejprve v 80. minutě zvýšil na 2:0 pro domácí Michal Nosek a na konečných 3:0 zvýšil Jan Filip.

„Favorité byli domácí, kteří nakonec vyhráli 3:0. My jsme sem přijeli s obranou taktikou a abychom nedostali moc gólů. Do osmdesáté minuty jsme se drželi. Bohužel v závěru jsme udělali dvě stupidní chyby, které děláme pravidelně. Kluci bojovali, my víme na co máme a na co nemáme. Čeká nás Chomutov, to je utkání roku. Potřebujeme ho zvládnout, abychom žili,“ poznamenal k utkání trenér Luboš Urban.

Fortuna Divize B – 28. kolo

FK Arsenal Česká Lípa – TJ Sokol Libiš 3:0 (1:0)

Branky: 10. Vít Matěj, 80. Nosek Michal, 88. Filip Jan. Rozhodčí: Nenadál Martin – Depeš Michal, Šimek Zdeněk. Delegát: Vlk Martin. Diváci: 265.

Libiš: Fiala – Macháček, Jelínek, Elysberg, Chalupa, Stibora (90. Ciolek), Vetešník (73. Smetana), Trýzna, Menčl (72. Přibyl), Kvída, Šlehofer.