Muži A: Domácí prohra s Milínem

Libišské áčko v domácím utkání třiadvacátého kola prohrálo s lídrem krajského přeboru Milínem 0:4. Dva góly hostujícího týmu dal bývalý reprezentant Václav Kadlec.

Kadlec se trefil dvakrát v prvním poločase, když nejprve proměnil „nájezd“ ze strany a prudkou střelou z úhlu prostřelil Kubu Kundráta. Na rozdíl dvou branek zvýšil volejem zpoza vápna.

V druhém poločase ještě přidali další branky Janové Kvída a Dolejš a první tým tabulky si připsal vítězství 4:0.

„Věděli jsme, jakou mají kvalitu. Samozřejmě nejsou náhodou první o tolik bodů. Z mého pohledu jsme si tři góly dali po individuálních chybách, ale soupeř prokázal kvalitu a já si myslím, že jsou právoplatně na prvním místě a zaslouží si postoupit do vyšší soutěže,“ uvedl Jakub Moravec po zápase v rozhovoru pro Mělnický deník.

„Věděli jsme, v jaké kvalitě soupeř přijede, a to se také potvrdilo. Chtěli jsme hrát trochu z bloku, vážit si míčů a využívat rychlé protiútoky, s tím jsme do zápasu šli. Nicméně první gól byl důsledkem hrubé chyby našeho stopera, který podcenil míč, a Kadlec ho prostě trefil přesně. Druhý padl přesně jako na podzim v Milíně, přestože jsme se na to soustředili. Z odraženého míče na hranici pokutového území to uklidil do brány. V poločase to pro nás už bylo těžké. Přistoupili jsme pak k tomu tak, že pošetříme síly na další zápas a prostřídali. Věděli jsme, že body už nezískáme,“ uvedl po zápase libišský kouč Miroslav Kratochvíl.

Moravec k Milínu: Je radost hrát proti takovým hráčům. První gól jde za mnou

Obrazem: Kadlecova show v Libiši. Pravá, levá, hattrick zhatil praporek

HDT.cz Krajský přebor – 23. kolo:

TJ Sokol Libiš – TJ Ligmet Milín 0:4 (0:2)

Branky: 20. a 34. Kadlec, 52. Kvída, 82. Dolejš. Rozhodčí: Hájek – Svoboda, Laštovička. Diváci: 100.

Libiš: Kundrát – Pospíšil (46. Přibyl), Macháček, Moravec, Kvída – Chalupa – Procházka (69. Ciolek), Menčl (61. Nejezchleba), Mündl M., Bessonov (79. Muška) – Vetešník (61. Vondra).

Foto: Antonín Čvančara