| |

Muži A: Domácí prohra s Tuchlovicemi

Libišské A mužstvo nenavázalo na domácí výhry z předchozích utkání a poslední zářijový den v tomto kalendářním roce prohrálo s Tuchlovicemi 0:2.

Hosté z Kladenska se ujali vedení už po třech minutách střelec Kraus, když dorazil technický pokus spoluhráče Žahoura. Druhý gól dali hosté v závěru poločasu, když se po trestném kopu Sedláčka trefil Duchoň.

V druhém poločase byl náš tým sice aktivnější, ale hosté poctivě bránili a vytvářeli si další šanci díky rychlým protiútokům. Po jednom z nich dokonce trefil Pudil břevno.

S devíti body po devíti zápasech zůstává náš tým na 12. místě v tabulce, s pouhými dvěma body náskoku na předposlední Dobříš, zároveň ale také ztrácí pouze dva body na sedmé Poříčí.

V dalším utkání vyrazí Libiš na hřiště Povltavské FA, kde hraje s tamní rezervou v sobotu 7. října od 16:00.

„Bohužel jsme neodčinili porážku v Milíně, respektive výkon z Milína, a podlehli jsme doma Tuchlovicím 0:2. Přes nespočet šancí a jejich neproměňování v podání Přibyla, Stibory a Menčla jsme podlehli týmu, který je předváděným stylem hry podobný tomu našemu. Soupeř proměnil vše, co měl, tedy kromě nastřeleného břevna ke konci utkání, a proto z Libiše odváží všechny tři body. Nám se nepodařilo navázat na naše poslední domácí vystoupení a bohužel jsme se před soupeřem museli sklonit. Citelně našemu týmu chyběl útočník Vetešník, kterému byl vystaven stop na jedno utkání za obdržené červené napomenutí z posledního zápasu. V příštích kolech (venku Povltavská FA B, doma Velim), které pro nás budou zápasy pravdy, se musíme více semknout jako tým a vytěžit maximum.“

Miroslav Kratochvíl, trenér

TJ Sokol Libiš – AFK Tuchlovice 0:2 (0:2)

Branky: 3. Kraus, 45. Duchoň. ŽK: Chaloupka – Kraus. Rozhodčí: Horák Matěj – Babák Jan, Lahoda Matěj. Delegát: Beneš Michal. Diváci: 100.

Libiš: Satrapa – Macháček, Přibyl, Kortiš (56. Vondra), Stibora (73. Pospíšil), Moravec, Šamša (56. Havlíček), Menčl (84. Plaček), Savulkin, Chaloupka, Jindřich.

Tuchlovice: Zach – Kubů, Fitko, Duchoň, Kárník (53. Pilař) – Pudil,Tóth – Žahour (18. Kraček), Bureš (89. Hořejší), Sedláček – Kraus (76. Ditrich).