| |

Muži A: Dvojnásobně sváteční výhra v Doksech

Libišské A mužstvo v pátek 29. března předehrávalo zápas 20. kola středočeského přeboru a ze hřiště v tabulce sedmých Doks přivezlo tři body za výhru 2:1. Výhra to byla sváteční nejen kvůli tomu, že se hrálo na Velký pátek, ale také i proto, že to byla premiérová venkovní výhra Libiše v tomto ročníku.

Áčko tak navázalo na domácí výhru z minulého týdne, kdy porazilo Poříčí nad Sázavou 3:1. Tentokrát svěřenci trenéra Miroslava Kratochvíla vstřelili o jednu branku méně.

Do vedení náš tým poslal šest minut před poločasem Tobiáš Vondra, domácím se ale podařilo ve 47. minutě srovnat, když se krátce po změně stran trefil Jan Doležal.

Třetí a poslední gól zápasu padl o chvilku později, když v 52. minutě proměnil penaltu Jakub Moravec. Libiš si tak polepšila v tabulce na 24 bodů.

HDT.cz Krajský přebor – 20. kolo

SK Doksy – TJ Sokol Libiš 1:2 (0:1)

Branky: 47. Doležal – 39. Vondra, 52. Moravec z pen. ŽK: Švarc, Galbavý, Samek – Přibyl, Vetešník, Moravec, Bessonov. Rozhodčí: Týče Vladimír – Nerad Vojtěch, Horák Matěj. Delegát: Vokoun Daniel. Diváků: 100.

Libiš: Kundrát – Macháček, Přibyl (90. Nejezchleba), Mündl M. (53. Muška), Stibora (67. Ciolek), Vetešník, Moravec, Kvída, Pospíšil, Bessonov, Vondra (87. Plaček).