|

Muži A: FK Letohrad – TJ Sokol Libiš 1:0 (0:0)

První jarní zápas (dlouhá cesta) za deštivého počasí, ale na výborně připraveném hřišti, jsme prohráli 0:1. Bojovný zápas hraný ve velkém nasazení, s řadou chyb v rozehrávce a zbrklým řešením ve finální fázi, jsme nezvládli. I když by zápasu slušela remíza…

Úvod patřil domácím, ale postupně se hra srovnala. Hrálo se více na naší polovině, ale bez šancí. Po čtvrt hodině jsme mohli udeřit my, Horváth střílel těsně vedle…a vzápětí Vetešník v úniku nastřelil gólmana domácích. To byla velká šance! Další tři brejkové situace jsme nevyřešili dobře (přihrávka na paty…) a šlo se do kabin za stavu 0:0.

Opět v úvodu druhého dějství aktivnější domácí – střela těsně vedle. A v 55. minutě po sporném rohu a dorážce domácí dali na 1:0. V 68. minutě Macháček našel dlouhým pasem rozběhnutého Stiboru, ten z půlky šel sám na brankáře, ale nepochopitelně přihrával na Vetešníka, kterého zahnal k brankové čáře.

Škoda – to měl řešit jednoduše střelou podél gólmana. V závěru jsme tlačili a v 85. minutě se Přibyl uvolnil na hraně vápna, ale střílel do rukou gólmana.

Zbytečná porážka, rozhodl gól po standardní situaci. Měli jsme čistší šance, ale špatně jsme je řešili. Fotbal je o gólech a ten jsme nedali. Kluci to odmakali, ale bez bodového efektu. Ale je na čem stavět!

Trenér Luboš Urban

Fortuna Divize C, 16. kolo:
FK Letohrad  – TJ Sokol Libiš 1:0 (0:0)

Branka: 55. Krejčí. ŽK: Lorenc – Macháček. Rozhodčí: Tryzna – Rychtár, Haleš. Diváci: 110.

Letohrad: Martinovský – Štěpán P., Kundrt, Krejčí, Strasser – Štěpán J. (23. Hiller, 81. Macek), Chládek (43. Filip), Ráliš, Lorenc (86. Šponar) – Zbudil (72. Trnka), Kabourek.

Libiš: Brožek – Bíba, Pešek, Macháček, Beneš – Stibora, Horváth (56. Dušek), Tylšar (67. Přibyl), Šobr (80. Milner) – Vetešník, Kvída.