| |

Muži A: Konec vítězné série. Mnichovohradišťský SK – Libiš 4:1

Libišské „áčko“ po třech výhrách v řadě tentokrát neuspělo a po zápase 22. kola krajského přeboru odjížděli z Mnichova Hradiště s prázdnou po prohře 1:4.

O osudu zápas hodně napověděl hned jeho začátek. Domácí tým se totiž nejprve z prvního útoku v první minutě ujal vedení po střele Geisslera, který se trefil ve 36. vteřině. A ve třetí minutě přidal druhou branku David Sedláček.

I v dalším průběhu prvního poločasu měli domácí šance, ale buď ztroskotali na zákrocích Jakuba Kundráta, nebo netrefovali branku.

Až ve 44. minutě se trefil Košek a v poločase tak měli domácí náskok tří branek. V 68. minutě se podařilo díky brance Jana Vetešníka snížit na 1:3, ale deset minut před koncem stanoval konečné skóre na 4:1 pro domácí tým Novák. Následně trefil ještě Bessonov tyčku, ale na změnu skóre už to nestačilo.

„V Mnichově Hradišti jsme chtěli bodovat, jeli jsme tam tak naladění po sérii výher, kterou jsme nechtěli přerušit. Domácí do nás nicméně vstoupili razantně a my po vlastních chybách a naivitě prohrávali už ve druhé minutě 0:2. To se pak utkání těžko otáčí. Spokojenost nebyla s výkonem téměř žádného hráče – až na střídajícího Menčla, který prokázal svoje kvality. Kdyby měl víc natrénováno, byl by ještě platnější. V současné době je to ale bohužel tak, jak to je. Tři body zůstaly zaslouženě u domácích. Nás teď čeká těžký los, uvidíme, jak si s tím poradíme. Máme doma Milín, pak jedeme do Tuchlovic, takže to budou dvě kola, ze kterých můžeme mít klidně nulu. Možná ale vyválčíme nějaký bod, uvidíme.“

Miroslav Kratochvíl

HDT.cz Krajský přebor – 22. kolo

Mnichovo Hradiště – Libiš 4:1 (3:0)

Branky: 1. Geissler, 3. Sedláček, 44. Košek, 80. Novák – 68. Vetešník. Rozhodčí: Souček. Diváků: 190.

Mnichovo Hradiště: Řemínek – Svoboda (46. Prokorát), Mihalík, Pokorný, Vegricht – Sedláček, Provazník (72. Rakouský), Pitloun, Macek (90.+1 Haken) – Košek (66. Radačovský), Geissler (66. Novák).

Libiš: Kundrát – Pospíšil (46. Chalupa), Macháček, Moravec, Kvída – Bessonov, Přibyl (75. Muška), Mündl, Procházka (90.+1 Ciolek) – Vondra (65. Menčl), Vetešník (90.+1 Nejezchleba).