Dorost: Libiš – Bělá 1:0 (1:0)

branka:  30. min  Kohout Václav
Sestava: Chládek – Kohout, Bubeníček, Kohout, Sus – Hrubý/78min – Kopp/, Fajt, Buzek, Havlík/70min – Kletečka/ – Winter /82min Bláha/, Obrajtr
žluté karty: Buzek, Kletečka, Obrajtr

Do prvního poločasu jsme nastoupili z jednou změnou v sestavě, kdy Šobra/A tým/ nahradil Winter. Věděli jsme, že střed zálohy má soupeř velmi dobrý, ale v začátku utkání jsme se s tím dokázali vyrovnat. Soupeř však předvedl několik hezkých akcí na jeden dotek v křídelním prostoru, ale nám se podařilo je odvrátit na roh. Zde vidím velké zlepšení oproti předcházejícím utkáním, kde jsme nedohrávali obranné akce až do konce a soupeř nás za to trestal. Ve 20. minutě se  nám povedla hezká akce na jejíž konci byla střela Buzka. Od této chvíle jsme několikrát zahrozili a výsledkem snažení byla i první branka. Po rohovém kopu Wintera si na zadní tyč zaběhl nikým nehlídaný Kohout a bylo 1:0. Koncem prvního poločasu se začalo trochu jiskřit a paní rozhodčí musela rozdat tři žluté karty. V kabině jsme si řekli, že budeme disciplinovanější a budeme se věnovat pouze hře. Druhá půle z naší strany moc hezkého nepřinesla. Špatně jsme kombinovali, nedokázali jsme přidržet míč ve středu hřiště a soupeř toho  samozřejmě využíval. Několikrát po naších chybách v závěru utkání zle zahrozil, ale jeho zakončení bylo žalostné. První tři jarní body tedy zůstávají v Libiši  a my jsme si mohli v kabině po dlouhé době s radostí pořádně zakřičet.