|

Muži A: Libiš – Most 1:5 (0:0)

14. kolo podzimní části a poslední podzimní na domácí půdě odehrál náš celek v této sestavě:

Lomský – Hromas, Kolísek, Zuskin, Kalaš, – Křtěn, Řepka, Škoda, Ptáček, – Kubec, Pořízek

Z podzimní sestavy nám v tomto utkání chyběl zraněný Mach z minulého utkání a bylo znát, že mužstvu chyběla jeho dravost a rychlost, se kterou dokázal zaměstnávat obrany soupeřů. Na rozdíl od sestavy v minulém kole dostali tak od začátku příležitost další hráči (Křtěn, Ptáček), kterým nelze vytknout nasazení a snahu, stejně jako všem ostatním hráčům základní sestavy. Kluci odehráli velmi dobrý první poločas, jehož výsledkem byly ale pouze nastřelené 2 tyče hostující branky Ptáčkem a Zuskinem. Po vyrovnaném a oboustranně bojovném poločase bylo score 0:0. Bohužel nesoustředěnost Hromase na naší pravé straně v úvodu 2. půle vedla k situaci, z níž hosté již ve 47. minutě vstřelili vedoucí branku. Naše celá obrana pak včetně nastoupivšího Bezděka a špatně bránících středových hráčů umožnila soupeři v rozmezí mezi 55. a 75. minutou vstřelit další 4 branky po rychlých protiútocích, když jsme hru úplně a zbytečně otevřeli. Nenašel se žádný hráč, který by dokázal hru usměrnit a dirigovat. Výsledek utkání je samozřejmě krutý, ale zasloužený za předvedenou hru ve druhém poločase. Do utkání zasáhli ještě Šobr (střídal v 60. minutě Kubece), Bezděk za Hromase v 66. minutě, Kvída, který předvedl několik odvážných průniků a Fajt za Pořízka v 83.minutě. Naši jedinou branku vstřelil těsně před koncem Šobr, když důsledně sledoval naši střelu až do malého vápna.