|

Muži A: Libiš – Sokoleč 1:3

Libišské A mužstvo odehrálo druhé soutěžní utkání nové sezóny. V domácí premiéře v rámci Krajského přeboru hostilo v sobotu 19. srpna Sokoleč a utkání skončilo výhrou soupeře 3:1.

V sestavě libišského týmu oproti minulému týdnu došlo ke změně v obraně, když trenér Urban neměl k dispozici Petera Chorváta. Zdislava Ciolka nahradil od úvodní minuty Nikita Savulkin.

Od úvodní minuty se na libišském trávníku v libišském dresu objevil opět také Andrii Tsopa, který v minulosti již za naše mužstvo nastupoval. Minulý týden nastoupil za béčko proti Lobkovicím v přípravném zápase a v průběhu týdne byl dotažen jeho přestup ze Zbuzan.

Libišskému týmu se podařilo hned ve třetí minutě dostat do vedení, když se prosadil Vladimír Stibora. „Upozorňoval jsem hráče, že soupeř neměl dobrý vstup do utkání minulý týden v prvním zápase a podařilo se nám toho využít, ale je škoda, že jsme vedení neudrželi,“ prohlásil trenér Luboš Urban po zápase.

Ve 34. minutě se totiž podařilo hostujícímu Jakubovi Provazníkovi vyrovnat. Do druhého poločasu nenastoupil zmíněný Tsopa kvůli zdravotním problémům, necelých dvacet minut před koncem kvůli zranění odstoupil také Vojtěch Chalupa. Do hry se tak dostali mladíci Pavel Kubíček a Vojtěch Plaček, tedy jediní dva náhradníci schopni zasáhnout do hry.

V té době už hostující tým vedl o dvě branky, když se v 63. a 67. minutě prosadil dvakrát rychle za sebou Yevheniii Chursinov. Sokoleč tak zvítězil v Libiši 3:1 a po dvou zápasech má plný počet bodů. Naopak libišské áčko zůstává bez bodu.

Další zápas hraje Libiš už v pátek 25. srpna, když od 19:00 nastoupí na hřišti SK Posázavan Poříčí n/S.


HDT.cz Krajský přebor – 3. kolo

TJ Sokol Libiš – SK Sokoleč 1:3 (1:1)

Branky: 3. Stibora – 34. Provazník, 63. a 67. Chursinov. ŽK: Stibora, Moravec. Rozhodčí: Pejša Jakub – Asník Daniel, Sandev Patrik. Delegát: Míka Ladislav.

Libiš: Satrapa – Savulkin, Macháček, Moravec, Kvída – Přibyl, Tsopa (46. Kubíček), Chalupa (72. Plaček), Kortiš, Stibora – Vetešník.

Reklama