| |

Muži A: na začátek jara remíza s Poříčany

Áčko na úvod jarní části středočeského krajského přeboru remizovalo s Poříčany 1:1. Na vedoucí gól Vladimíra Stibory ze 78. minuty stihli hosté reagovat vyrovnáním v 84. minutě, kdy se trefil Dukay.

V základní sestavě libišského týmu se objevili navrátilci Vojtěch Chalupa, Matěj Mündl či Tomáš Kvída. Od úvodní minuty nastoupil také nováček v týmu Martin Procházka, ale také Filip Nejezchleba z B týmu, který s áčkem trénuje. Po dlouhém zranění byl na střídačce připraven i Zdislav Ciolek, který nakonec do utkání ale nezasáhl.

Úvodní poločas žádnou branku nenabídl a zhruba stovka diváků v nepříjemně studeném větrném počasí přihlížela především nakopávaným míčům a řadě tvrdých soubojů.

Po jednom z nich skončil na zemi i Jakub Moravec, který byl dlouho ošetřován, hostující hráč ale vyvázl po hodně tvrdém zákroku pouze se žlutou kartou.

Skóre se měnilo až v samém závěru. Nejprve poslal Libiš do vedení střídající Vladimír Stibora, ale hostům se díky Luboši Dukayovi podařilo srovnat. Libiš tak na úvod jara získala bod za remízu 1:1.

HDT.cz Krajský přebor – 17. kolo

TJ Sokol Libiš – SK Poříčany 1:1 (0:0)

Branky: 78. Stibora – 84. Dukay. ŽK: Moravec – Kutina, Dvořák, Hanzl, Koutenský. Rozhodčí: Svoboda Richard – Pejša Jakub, Poncar Tomáš. Delegát: Míka Ladislav. Diváci: 100.

Libiš: Kundrát – Savulkin, Macháček, Moravec, Kvída – Procházka (46. Vondra), Mündl M., Nejezchleba (46. Stibora), Chalupa, Přibyl – Vetešník (73. Bessonov).