Muži A: Remíza s béčkem Povltavské FA

Libišské A mužstvo v úvodním květnovém domácím utkání remizovalo s rezervou Povltavské FA 2:2, i když padesát minut hrálo proti oslabenému soupeři.

Hosty poslal do vedení Ťoupal ve 28. minutě, ale o další dvě minuty srovnal Muška a následně o dalších tři minuty později otočil skóre proměněnou penaltou Přibyl.

Hostující Matys dostal ve 40. minutě červenou kartu, ale i přes to deset minut po změně stran srovnal na konečných 2:2 Nerad.

„Domácí zápas se nám vůbec nepovedl, očekávali jsme plný bodový zisk, ale bez našeho přičinění. A takhle to bohužel nefunguje. Výkon byl pro nás zklamáním, navíc soupeř hrál polovinu zápasu v početní nevýhodě. Naše předvedená hra byla bezkrevná, výkon velice matný, absolutně bez pohybu, k tomu ve druhé půli velký počet příležitostí ke skórování, avšak vše zůstalo nevyužité. I kdybychom hráli tento zápas další dva dny, gól bychom nedali. Přístup a výkon našich hráčů byl pro nás opravdu velkým zklamáním. Musíme se v tomto týdnu lépe semknout a připravit na následující kolo.“

Miroslav Kratochvíl, trenér

HDT.cz Krajský přebor – 25. kolo:

TJ Sokol Libiš – Povltavská FA „B“ 2:2 (2:1)

Branky: 30. Muška, 33. Přibyl z pen. – 28. Ťoupal, 55. Nerad.

Libiš: Kundrát – Macháček, Chalupa, Procházka (76. Ciolek), Přibyl, Mündl M., Moravec, Kvída, Bessonov, Muška (55. Vondra).

Foto: Lucie Neumannová. Celá galerie ZDE.