Muži A: SC Olympia Radotín – Libiš 3:3

Libišské áčko odehrálo poslední únorovou neděli závěrečný přípravný zápas před startem jarní části soutěžního ročníku. Na hřišti Olympie Radotín skončilo utkání remízou 3:3, když domácí vedli po prvním poločase 1:0. Na konečném výsledku se výrazně podílel i dorostenec Radek Havlíček, který jeden gól vstřelil a na jeden přihrál, dvě branky zaznamenal Tomáš Přibyl.

„Ke generálce jsme zavítali na hřiště SC Olympie Radotín ovšem zdaleka jsme nepředvedli přesvědčivý herní výkon. Na půdě tohoto celku jsme se rozešli smírně 3:3. Během následujícího týdne musíme ještě přidat v tréninkových jednotkách a v neděli se budeme chtít poprat o první jarní body, které bychom velice rádi ze Strahova získali v boji o setrvání v divizi B.“

Miroslav Kratochvíl, trenér A týmu

Zimní příprava

SC Olympia Radotín – TJ Sokol Libiš 3:3 (2:1)

Branky Libiše: 70. Havlíček, 75. a 80. Přibyl.

Sestava Libiše: Fiala – Elysberg, Macháček, Šlehofer, Mlejnek – Ciolek (69. Havlíček), Chalupa (60. Mündl), Trýzna, Stibora (79. Čepec) – Přibyl, Menčl (63. Dušek)