| |

Muži A: Sedlčany – Libiš 3:2

Libišské áčko ve 29. kole krajského přeboru prohrálo na hřišti Sedlčan 2:3, i když v utkání vstřelilo brzký gól. Domácí dokázali skóre otočit ještě do přestávky.

V brance Libiše naskočil od úvodní minuty David Chládek z B týmu, který zaskočil za Jakub Kundráta, jenž v minulém utkání dostal červenou kartu. Jan Vetešník tak do branky nemusel, a naopak hned ve třetí minutě sám otevřel skóre, když prostřelil domácího brankáře Dřevojana.

Jenže v 17. minutě nejprve vyrovnal Ondřej Štemberk a o dalších sedm minut později vstřelil druhý domácí gól Tomáš Říha.

A ve 37. minutě obrat skóre dokonal svým druhým gólem v utkání Štemberk. Do druhého poločasu tak šli domácí s náskokem dvou branek. O přestávce Vondra vystřídal Procházku.

V 64. minutě se na hřišti dostal také dorostenec Jaroslav Srch, jenž nahradil Filipa Nejezchlebu. Čtvrt hodiny před koncem se podařilo díky brance Tobiáše Vondry snížit na 2:3, ale ve zbytku utkání už se vyrovnat nepodařilo.

Dvě kola před koncem zůstáváme na 11. místě, o čtyři body za Sedlčany a o bod před béčkem Povltavské.

HDT.cz Krajský přebor – 29. kolo:

TJ Tatran Sedlčany – TJ Sokol Libiš 3:2 (3:1)

Branky: 17. a 37. Štemberk, 24. Říha – 3. Vetešník, 75. Vondra. ŽK: Štemberk, Říha, Plesl, Brotánek, Habart – Moravec, Vetešník, Kvída. Rozhodčí: Mareš – Svoboda, Laštovička. Diváci: 171.

Libiš: Chládek – Macháček, Chalupa, Procházka (46. Vondra), Přibyl, Mündl M., Vetešník, Moravec, Kvída, Bessonov, Nejezchleba (65. Srch).