Muži A: TJ Sokol Libiš – Sokol Kolovraty 5:0 (2:0), přípravné utkání na UMT v H. Měcholupech

Vedoucí celek 1.A třídy (na podzim 12 vítězství, 3 remízy…vstřelil 74 gólů…) byl naším třetím soupeřem.

Na hřišti v Horních Měcholupech se hrál kvalitní fotbal. Soupeř hraje kombinační fotbal se snahou o rychlý protiútok. Výborně jsme pracovali směrem dozadu a postupem času se projevila naše kvalita v útoku. Domácí ještě přežili šance Vaňka i Kvídy, ale na střelu Šobra v 32. min a hlavičku Vaňka v 36. min již nestačili.

Druhý poločas byl v naší režii, dobře jsme řešili brejkové situace a skóre narůstalo …61. min Očovan po centru Bíby, 73. min opět Očovan – přihr. Šobr a v 74. min Očovan završil skóre na 5:0. Kvalitní týmový výkon, velmi dobrá obranná fáze. V útoku hráli prim Šobr a Očovan.

Trenér Luboš Urban