| |

Muži A: Třetí výhra v řadě. Libiš – Průhonice 4:2

Libišské áčko zaznamenalo třetí vítězství za sebou, když svěřenci trenéra Miroslava Kratochvíla porazili Průhonice 4:2 poté, co dokázali skóre otočit v druhém poločase třemi góly.

Soupeře poslal do vedení v páté minutě Filip Horváth přízemní střelou k přední tyči. Našemu týmu se podařilo srovnat po dvaceti minutách hry, kdy Vondra zakončil přesnou střelou rychlý protiútok.

První poločas ale nakonec vyzněl lépe pro hosty, když jim pět minut před pauzou vrátil vedení Jakub Štěpnička, který zakončil přesně z hranice vápna po sérii nedůrazně odkopnutém míči v podání libišských hráčů.

Osm minut po změně stran ale bylo srovnáno, když hostující brankář vyrazil střelu Matěje Mündla, ale na dorážku Honzy Vetešníka už byl krátký. A Vetešník se postaral také o vítězný gól v 74. minutě, kdy jej Kvída našel dlouhým autem za obranou a volej skončil v síti.

O čtyři minuty později pečetil obrat i výhru čtvrtým libišským gólem Tomáš Přibyl, který si našel míč za vápnem po odvráceném přímém kopu a parádní střelou skrz pokutového území poslal míč za záda brankáře.

HDT.cz Krajský přebor – 21. kolo:

TJ Sokol Libiš – Spartak Průhonice 4:2 (1:2)

Branky: 53. a 74. Vetešník, 22. Vondra, 78. Přibyl – 5. Horváth, 40. Štěpnička. ŽK: Vetešník. Rozhodčí: Mrázek – Kovář, Písařík. Delegát: Hřebík. Diváci: 90.

Libiš: Kundrát – Pospíšil, Macháček, Moravec, Kvída – Stibora (46. Procházka), Mündl M. (89. Chalupa), Přibyl, Bessonov – Vondra (77. Menčl), Vetešník (81. Muška).