|

Muži A: Úvodní dva týdny letní přípravy

Libišské A mužstvo má za sebou úvodní dva týdny letní přípravy, během kterých odehrálo i dva přípravné zápasy s ČAFC Praha a Radotínem. Jak dosavadní průběh přípravy probíhal?

„Po zbytečném sestupu (měli jsme to dobře rozehrané, ale nezvládli jsme posledních pět kol) z divizní skupiny B jsme 10. července zahájili přípravu. Mužstvo doznalo řadu změn – odešli Brožek, Šlehofer, Elysberg, Dušek, Jánský, Mlejnek, Menčl, Smetana a Jelínek. Někteří odešli na přestup, jiní na zkoušku,“ uvedl trenér mužstva Luboš Urban.

„Trénujeme třikrát týdně, mužstvo postupně doplňujeme, ale v danou chvíli nejsou přestupy ještě dotaženy. Sehráli jsme zatím dvě přátelská utkání. Vzhledem k menšímu počtu hráčů A týmu z důvodu odchodů i dovolených využíváme hráče B týmu (Tůma, Plaček, Nejezchleba, Kubíček, Chorvát či Havlík). Tímto jim děkuji za doplnění a sbírání zkušeností,“ pokračoval kouč.

A tým sehraje v sobotu 29. červenci od 10:15 další přípravný zápas proti béčku Příbrami, hrát se bude opět na hřišti v Zálezlicích.

Dosavadní přípravné zápasy:

  • 19. 7. 2023: ČAFC Praha – Libiš 4:2. Góly Libiše: Plaček, Macháček.
  • 22. 7. 2023: Libiš – Radotín 3:1. Góly Libiše: Moravec, Trýzna, Přibyl. (hráno v Zálezlicích)

Do krajského přeboru vstoupí naše mužstvo v neděli 13. srpna zápasem na hřišti Poříčan. První domácí zápas odehraje Libiš v sobotu 19. srpna od 10:15 doma proti SK Sokoleč.