| |

Muži A: V Milíně prohra 0:3

Libišské A mužstvo v osmém kole středočeského krajského přeboru prohrálo na hřišti prvního celku soutěže z Milína 0:3.

V sestavě domácího mužstva nechyběli bývalí reprezentanti, kteří strávili část své kariéry i v zahraničí – Štěch, Mazuch a Václav Kadlec. A právě posledně zmíněný již ve čtvrté minutě zápasu otevřel skóre.

Svou druhou branku v zápase dal Kadlec ve 14. minutě a domácí tak nakonec šli do kabin za stavu 2:0. Deset minut po změně stran navíc zvýšil na 3:0 Pavel Hájek.

Reklama

A tímto výsledkem nakonec utkání také skončilo i přesto, že naše mužstvo dohrávalo od 62. minuty bez vyloučeného Jana Vetešníka, jenž dostal červenou kartu za zmaření jasné šance domácího celku.

„K zápasu na půdě Milína můžeme akorát dodat, že je to pro nás obrovské zklamání. Věděli jsme moc dobře o síle domácího mužstva, ale když inkasujete takto brzy a v podstatě nejste absolutně vůbec nebezpečný, tak nemůžete pomýšlet na žádný bodový zisk. Naše hra se zlepšila až po změně stran, kdy jsme si vytvořili územní převahu, drželi balon, začali běhat a vytvořili si i šance. Bohužel nás opět srazí individuální chyba, po které inkasujeme důležitý gól. V současné době je rozdíl, zda hrajeme doma, či venku. V následujících kolech musíme předvést zcela jiný výkon, než jaký jsme předvedli v Milíně.“

Miroslav Kratochvíl, trenér

HDT.cz Krajský přebor – 8. kolo

TJ Ligmet Milín – TJ Sokol Libiš 3:0 (2:0)

Branky: 4. a 14. Kadlec, 55. Hájek. ŽK: Soldát – Moravec. ČK: Vetešník. Rozhodčí: Petýrek – Kohout, Prosr. Diváků: 150.

Libiš: Satrapa – Macháček, Přibyl, Kortiš (71. Vondra), Stibora, Vetešník, Moravec, Menčl (78. Plaček), Šamša (71. Chaloupka), Savulkin, Jindřich (70. Pospíšil).

Reklama