|

Muži A: Vítězství 3:1 nad Vilémovem

Libišské A mužstvo zvítězilo v domácím utkání v rámci 22. kola Fortuna Divize skupiny B nad Vilémov 3:1. O branky se postarali Matyas Mlejnek, Pavel Macháček a Marek Smetana.

Do zápasu proti v tabulce poslednímu týmu se do branky vrátil opět Michal Brožek, který předchozí utkání vynechal kvůli zranění. Skóre utkání otevřel ve 24. minutě Matyas Mlejnek a na rozdíl dvou branek zvýšil krátce po změně stran kapitán Pavel Macháček.

Na tříbrankový rozdíl navýšil skóre osm minut před koncem Marek Smetana, hosté až v závěru snížili z penalty po ruce v pokutovém území.

Vilémov zůstává v tabulce poslední, náš tým je 13. se ziskem 23 bodů. V dalším utkání vyrazí svěřenci trenéra Luboše Urbana na hřišti béčka pražské Admiry.

Fortuna Divize skupina B – 22. kolo

TJ Sokol Libiš – SK STAP-TRATEC Vilémov 3:1 (1:0)

Branky: 24. Mlejnek Matyas, 50. Macháček Pavel, 82. Smetana Marek – 90. Kučera Miloslav (pen.). ŽK: Vetešník, Přibyl – Vaňák, Kučera. Rozhodčí: Hanousek Karel – Šťastný Vít, Pekař Eduard. Delegát: Průcha Tomáš.

Libiš: Brožek – Jelínek, Macháček, Šlehofer, Smetana – Přibyl, Trýzna, Menčl (75. Ciolek), Mlejnek (83. Mündl M.), Stibora, Vetešník.


„Povinné vítězství v boji o záchranu se nerodilo lehce. Soupeř se sám neporazí. Byli jsme fotbalovější a aktivnější. Ale byla tam od nás spousta ztrát a nepřesností, které nás brzdily. Vítězství nepřeceňujeme, ale podobné zápasy jsou nejtěžší. Všichni očekávají výhru, ale rodí se zpravidla těžce. Zaplaťpánbůh za to a jedeme dobře naladění na béčko Admiry.“

— Luboš Urban, trenér A týmu


Foto: Antonín Čvančara