| |

Muži A: Výhra nad Kutnou Horou v posledním domácím zápase sezóny

Libišské áčko zakončilo domácí program středočeského krajského přeboru vítězstvím 3:2 nad Kutnou Horou. Všech pět branek padlo ve druhém poločase.

V brance nastoupil opět David Chládek, který si tak dal v sobotu dvojzápas, jelikož odpoledne chytal také za béčko.

Po bezbrankovém prvním poločase se o změnu skóre postaral Vojta Chalupa, který si naběhl na zadní tyč na vysoký centr Bessonova po rychle vhozeném autu Kvídou a poslal míč do sítě.

Hosté dokázali srovnat o osm minut později, když Vít Piskač centrem na přední tyč překvapil možná i sám sebe a míč skončil v síti. Osm minut před koncem Kvída překopl obranu hostujícího týmu, Vondra zachoval klid a po kličce brankáři poslal míč do odkryté branky. O tři minuty později si připsal Kvída druhou asistenci, když stříleným centrem z levé strany našel Pavla Mušku, který dal na 3:1.

Ještě před tím byl za oplácení vyloučen střelec prvního gólu Piskač. I tak se ale podařilo hostům znovu snížit, když vystihli rozehrávku a v nastavení Bedřich Franc dal na konečných 3:2 přesnou střelou k tyči.

Libiš zůstává na 11. místě tabulky se 37 body a již nemůže skončit na horším umístění. V posledním zápase zajíždí na hřiště Chlumce, který má 43 bodů a skončí na 7. místě. V případě výhry by Libiš mohla v tabulce ještě poskočit výš v případě zaváhání soupeřů nad námi.

HDT.cz Krajský přebor – 30. kolo

TJ Sokol Libiš – Sparta Kutná Hora 3:2 (0:0)

Branky: 55. Chalupa, 82. Vondra, 85. Muška – 63. Piskač, 90. Franc Bedřich. ŽK: Mündl M., Přibyl. ČK: Piskač. Rozhodčí: Kocman – Bydlák, Kurka. Diváků: 75.

Libiš: Chládek – Macháček, Chalupa (59. Muška), Přibyl, Mündl M., Stibora (86. Plaček), Vetešník, Moravec, Kvída, Bessonov, Nejezchleba (46. Vondra).