|

Muži A: Vysoká domácí prohra s Českým Brodem

Libišské áčko v úvodním domácím jarním utkání divizní skupiny B prohrálo s Českým Brodem vysoko 0:4. Soupeř se prosadil třikrát v druhém poločase, z toho dvě branky padly během jedné minuty.

Poprvé se mezi střelce zapsal v jedenácté minutě hostující Palečko, do přestávky už se skóre neměnilo. Deset minut po změně stran se ale dokázali během pár desítek vteřin prosadit hostující Novák a Poběrežský a Český Brod rázem vedl o tři branky.

V samém závěru zápasu pak ještě střelou do okryté brány pečetil výhru hostujícího týmu svým druhým gólem v utkání Palečko.

S ohledem na výsledky ostatních týmů v 17. kole je A tým momentálně na předposlední 15. místě. Především díky tomu, že béčko pražské Admiry doma porazilo poslední Vilémov 3:0. Libiš tak ztrácí na čtrnácté místo tři body. V dalším utkání míříme Slaného. Hraje se v sobotu 18. března od 15:00, Slaný je o čtyři body před Libiší.

Rozhodl první gól. Po individuálních chybách jsme opět zaspali začátek. Od toho se pak vše odvíjelo. Směrem nahoru jsme kromě Trýzny bohužel příliš nebezpeční nebyli. Zklamáním byla hra křídel a celé záložní řady snad až na Mündla. Chyběla podpora do útoku, který si tak nemohl vytvořit šance. Nepomohlo ani přeskupení o půli.

Na terén se vymlouvat nemůžeme, ani na to, že nemohl nastoupit nemocný Stibora. V zápasech někteří jedinci neunášejí zodpovědnost související s bojem o udržení se v soutěži a hrají ustrašeně. Musíme se s tím poprat, zvednout hlavu a pokusit se odrazit. Je třeba se soustředit na naši hru.
Miroslav Kratochvíl, trenér A týmu

Fortuna Divize skupina B

TJ Sokol Libiš – SK Český Brod 0:4 (0:1)

Branky: 11. a 91. Palečko, 55. Novák, 56. Poběrežský. Rozhodčí: Flade. ŽK: 57. Jelínek (L.). Diváci: 80.

Sestava: Fiala – Jelínek, Macháček, Šlehofer, Mlejnek (63. Elysberg) – Smetana (63. Havlíček), Chalupa (46. Menčl), Mündl M., Přibyl (63. Ciolek) – Trýzna (80. Čepec), Jánský