MUŽI B: Bohnice – Libiš 1:2

V neděli jsme odehráli první přátelské utkání na perfektní UMT v Bohnicích proti domácím.

Začátek jsme trochu spali a domácí byli lepším mužstvem asi 30 minut, měli více šancí a jednu proměnili ve 25. minutě, kdy po centru z pravé strany domácí útočník zakončil do protipohybu našeho brankáře.

Postupně jsme hru srovnávali, ale k zakončení jsme se pořádně nedostali.

Do druhého poločasu jsem kluky prohodil, aby si zahráli všichni a hned od začátku jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si spoustu šancí a aspoň 2 jsme proměnili.

Vyrovnal Ghanmi v 55. minutě a vítěznou branku dal v 63. minutě Pazdera.

Samozřejmě, že to byla práce celého kolektivu a za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát.

Když budeme hrát takhle s chutí, tak mám z toho obrovskou radost, že to nejdeme jen odehrát, ale odmakat.

Teď nás čeká opět tradiční soupeř v podobě Radonic, kterému máme co vracet a konečně bychom mohli uhrát aspoň remízu.

Trenér Urbanec

Sestava, 1.poločas: Škrna – Chorvát, Mündl Matěj, Mündl Filip – Buzek – Tvrdý, Eisner, Škoda, Ghanmi – Pazdera, Ryšlavý Marek.

2. poločas: Škrna – Chorvát, Novák, Mündl Filip – Dvořák – Ghanmi, Eisner, Buzek (60. Mündl Matěj), Najmon – Douša, Pazdera (65. Tvrdý).