|

Muži B: Hodnocení podzimu 2017 trenérem Blahošem

S podzimní částí můžeme být velmi spokojeni. Před začátkem sezony jsme si stanovily 20 bodů a hrát v horní polovině tabulky, plán se povedl a překročili jsme ho o 5 bodů a to je perfektní do jarních odvet. Samozřejmě jsme se chtěli vyhnout bojům o záchranu, ale spousta zranění, která se nám doposud vyhýbala, tak nás to v některých zápasech zasáhlo, skoro každý zápas jsme hráli v jiné sestavě a to bylo velmi znát. Když se zápasy nepřekrývaly, tak jsem vždy sáhl do „A“ mužstva i dorostu a vždy nás kluci doplnili. Nebudu kluky hodnotit jednotlivě, všichni, co zasáhli do utkání, tak odvedli velmi dobrou práci, jak doma, tak i na venkovních hřištích. O branky našeho týmu se postaralo 10 hráčů – nejlepším střelcem podzimu byla naše posila se 7 brankami Jan Matucha, který byl velkou vzpruhou našeho mužstva, 5 branek vsítil Martin Pazdera, po 3 brankách Ondřej Eisner a Martin Šobr, 2 branky dal Marek Malák a Peter Chorvát a po 1 brance Filip Mündl, Radek Pilař, Marcel Brynda a Blahoslav Urbanec. Celkem jsme vstřelili 26 branek. Konečné umístění bylo na 6.místě s 25 body se ztrátou 2 body na prvního. Chci poděkovat všem hráčům z „A“ týmu, co za nás nastoupili a pomohli k velmi dobrému výsledku, to samé platí i o hráčích z dorostu, bez těch všech by jsme to kolikrát nedali kvůli velké marodce ani dohromady. Děkuji svému kustodovi Honzíkovi Trédlovi za velmi dobrou práci v realizačním týmu. Děkuji všem z vedení klubu za podporu a všem divákům, co nás chodili povzbuzovat na naše utkání. Těším se na jarní klání a v konečné sezoně bude hodnocení rozsáhlejší. Budeme se snažit hrát opět do 7.místa a doufám, že se kluci uzdraví do jarních bojů, abychom mohli potrápit mužstva, co jsou před námi v tabulce. Doufám, že jsem nikoho neopomenul, takže fotbalu zdar  -trenér „B“ Urbanec.

Reklama